logo Federacji Mazowia do użycia na facebook.com
english    deutsche Sprache    limba moldovenească
logo Federacji Mazowia
zakładka z życia biura
zakładka z życia organizacji
zakładka z życia Mazowsza
05.01.2017
Federacja MAZOWIA zatrudni animatorów/animatorki do pracy z warszawskimi Komisjami Dialogu Społecznego (KDS) oraz Dzielnicowymi Komisjami Dialogu Społecznego (DKDS)

Celem pracy animatorów jest usprawnienie funkcjonowania Komisji Dialogu Społecznego (KDS)/Dzielnicowych Komisji Dialogu Społecznego (DKDS), komunikacji pomiędzy samymi organizacjami pozarządowymi (członkami Komisji) jak również pomiędzy organizacjami i urzędnikami oraz promocja tych ciał, ich roli i znaczenia w budowaniu i prowadzeniu warszawskiego dialogu społecznego.

Zakres zadań animatora:

  • diagnoza sytuacji w poszczególnych Komisjach (m.in. struktura, zasady pracy, trudności, sukcesy, współpraca  z urzędem, podział zadań, cele, plany na najbliższy rok itp.),
  • obecności na spotkaniach poszczególnych Komisji,
  • wspieranie prezydiów w prowadzeniu spotkań, inicjowaniu nowych tematów do dyskusji, szukaniu rozwiązań pojawiających się problemów i trudności,
  • wsparcie procesu komunikacji wewnątrz Komisji oraz pomiędzy Komisją a Urzędem Dzielnicy/Biurem,
  • promowanie idei KDSów i DKDSów wśród warszawskich organizacji pozarządowych, zachęcanie ich do aktywności, zaangażowania w pracę tych ciał m.in. poprzez spotkania indywidualne, grupowe, udział w wydarzeniach dla warszawskich organizacji itp.
  • badanie potrzeb edukacyjnych członków Komisji, pomoc w określeniu tematów szkoleń/seminariów,
  • zaplanowanie procesu coachingowego, pomoc w wyborze członków poszczególnych Komisji, którzy zostaną objęci coachingiem,
  • przygotowywanie krótkich tekstów/newsów z działalności poszczególnych KDSów/DKDsów (plany, sukcesy, bieżące działania), które będą zamieszczane
    na portalu warszawa.ngo.pl oraz Facebooku,
  • przygotowywanie krótkich pisemnych sprawozdań kwartalnych z wykonanej pracy,
  • udział w spotkaniach zespołu projektowego niezbędnych do prawidłowej realizacji zadania

Praca w wymiarze 120 godzin/miesiąc do końca grudnia 2017 r. z możliwością przedłużenia na kolejny rok.

Wymagania:

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie pracy z grupami osób dorosłych (dodatkowym atutem będzie ukończona szkoła trenerów lub kurs trenerski), w tym z przedstawicielami organizacji pozarządowych i urzędnikami,
  • umiejętności pracy edukacyjnej z osobami dorosłymi oraz facylitacji,
  • umiejętność badania potrzeb szkoleniowych, rozwojowych,
  • umiejętność przygotowywania krótkich tekstów,
  • umiejętność wystąpień publicznych,
  • komunikatywność i kultura osobista,
  • samodzielność, systematyczność,
  • znajomość specyfiki działania trzeciego sektora,
  • wiedza i doświadczenie na temat struktury warszawskiego dialogu społecznego (w tym roli
    i znaczenia KDS/DKDS), znajomość Programu Współpracy m.st. Warszawy z organizacjami pozarządowymi oraz innych kluczowych dokumentów tj. programy, strategie itp.
  • doświadczenie we współpracy z administracją publiczną, w tym bezpośredni kontakt z pracownikami urzędów,
  • wiedza na temat dostępu do informacji publicznej, podziału administracyjnego Warszawy, w tym struktury Urzędu m.st. Warszawy,
  • dyspozycyjność 120 godz. w miesiącu,
  • gotowość do pracy w różnych częściach Warszawy (również w godzinach popołudniowych, w zależności od harmonogramu pracy Komisji, dyspozycyjności przedstawicieli organizacji).

Warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie do końca grudnia 2017 r.
  • czas pracy śr. 120 godz./mies.
  • formy zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę (wynagrodzenie brutto dla osoby z pełnymi składkami 3000 zł) lub usługa zlecona w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej (całkowity koszt wynagrodzenia 3600 zł)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV (ze szczególnym uwzględnieniem doświadczenia, wiedzy, umiejętności niezbędnych do pracy na tym stanowisku) do dnia 19 stycznia 2017 r. na adres: k.grzegorczyk@mazowia.org.pl. W temacie maila proszę wpisać: praca na stanowisku animatora/animatorki.

poprzednimarzec 2017następny
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
tło
Kapitał Ludzki           Unia Europejska
Strona powstała w ramach projektu "Budujemy współpracę na Mazowszu - od organizacji do federacji".
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
facebook.com